Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Руслан Синицький

Jelastic

Співзасновник Jelastic PaaS. Чемпіон Java. Експерт у широкомасштабних розподілених хмарних системах. Підприємець.

Двічі переможець Java Duke’s Choice Award, спікер на різноманітних конференціях у напрямку хмарних та контейнерних технологій, DevOps, Java та ін.

Стартапи

11:40-12:00

Як застосовувати режим бокса інтелектуальної власності (ІР Box)

IP Box (відомий також як Patent Box) – це спеціальний режим оподаткування компаній, який успішно застосовується багатьма країнами світу. Такі прогресивні країни залучають інноваційні бізнеси, стимулюючи науково-дослідницькі роботи та розробку проєктів на території своєї країни за допомогою значних податкових відрахувань. Зараз 14 із 27 країн-членів ЄС мають режим IP Box. Іншими словами, уряди цих країн змагаються за ІТ-бізнес, а також розумних підприємців та інженерів, які розробляють програмне забезпечення або інші активи інтелектуальної власності.

Доповідь надасть практичний посібник з основних термінів та умов сучасних режимів ІР Box, основаних на модифікованому підході до взаємозв’язку та класифікованих як нешкідлива податкова практика Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку (ОЕСР). Ми також обговоримо найпоширеніші реальні приклади компаній, що створюють власний продукт або займаються аутсорсингом. Презентація буде корисною засновникам, інвесторам і топ-менеджерам, а також корпоративним та фінансовим юристам.

Інтернет-технології

13:20-14:00

Запуск Kubernetes всередині системних контейнерів: що, як і чому

Kubernetes надає можливості для розробки власних хмарних мікросервісів або декомпозиції традиційних програм, що робить їх більш технологічними, за допомогою контейнерів.

На даний час більшість рішень Kubernetes пропонуються поверх віртуальних машин, але завжди існує місце для вдосконалення.

Реалізація вкладеної архітектури аплікейшн-контейнерів, що працюють всередині системних контейнерів, відкриває додаткову гнучкість розподілу та управління ресурсами, прискорює створення кластерів та подів, а також зменшує загальні витрати.

Під час цієї сесії ми поговоримо про мікросервісну архитектуру, а також розглянемо можливості запуску кластера Kubernetes всередині вкладених контейнерів, які конфігурації слід враховувати та як подолати бар’єри на шляху до більш ефективного хостингу Kubernetes.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу «Стартапи / Блокчейн»