Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

iForum — конференція конференцій, форвард ІТ, цифрової та ділової екосистеми України.

Місце комунікацій усіх з усіма. Місце, де можна зустріти інвесторів, керівників корпорацій, маркетологів, зірок ІТ-світу, креаторів, футурологів, нових та давніх знайомих.

Існує 13 років та проходить у форматі одночасних доповідей нон-стоп, росте й трансформується разом з ринком. За цей час кількість напрямів iForum зросла з трьох до десяти.

Серце форуму — футуристична експозиція «Місто Майбутнього» з винаходами та розробками зі світу штучного інтелекту, раціоналізації та інноваційного втілення різних ідей.

Обличчя форуму — виставкова Експозона сучасного середовища високих технологій, з лідерами ринку та їхніми ноу-хау.

Мозок форуму — тисячі учасників, у комунікації яких зароджується хімія нових ідей та проєктів.

Цього року iForum відбудеться в МВЦ, м. Київ. Ми плануємо зібрати 15 000 людей, для яких на семи сценах одночасно виступатимуть спікери у десяти тематичних напрямах. На iForum-2022 ми вперше розмістимо і партнерські події, відвідування яких входить у вартість квитка. 

Взяти участь у конференції можна не тільки як спікер – є спонсорські пакети, можливість представити свою компанію на одному з понад 300 стендів у Експозоні або Місті Майбутнього, а також стати інформаційним партнером найбільшої в Україні офлайн-конференції про онлайн.

Main Stage
Реклама і просування
Майбутнє
Інтернет-технології
Кібербезпека
Digital Fun
Стартапи
Блокчейн
E-commerce
Автоматизація бізнесу. Від CRM до ERP
Малі зали

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу «Стартапи / Блокчейн»