Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Олександр Смірнов

TABASCO

Партнер та співзасновник TABASCO. Експрезидент Клубу Арт-директорів України. Колумніст Forbes.

Керував креативом для запуску Vodafone в Україні, автор креативної стратегії Credit Agricole Group Ukraine. Список клієнтів включає “Альфа-банк”, OKKO, ModnaKasta, Kernel, “ТАС Банк”, Philip Morris, DeltaMedical, “Приправка”, “Фокстрот”, Ferrero, Hyundai, Henkel і багато інших.

Розробив та реалізував соціальні кампанії для уряду, UNDP, Amnesty international тощо. Патріотична кампанія з Володимиром Талашко та Ніною Антонової в головних ролях названа “шедевром соціальної реклами” і отримала вищу нагороду українського ринку – гран-прі премії Effie.

Окремі креативні нагороди: The Globes 2012 (срібло), Національний Диплом Каннських левів 2012 Effie 2012-2017 (Золото, Срібло, Бронза та Гран-прі).

За значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху, створення і розвиток соціальних проектів з метою підтримки Збройних сил України і сил АТО, зміцнення обороноздатності держави нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Отримав подяку від уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва за підготовку кампанії, присвяченої кримськотатарському правозахиснику Ервіну Ібрагімову.

Грамота за особистий вагомий внесок у підвищення авторитету українського війська та підвищення престижу служби в Сухопутних військах Збройних Сил України.

Майбутнє

16:40-17:00

Як революції технологій привели до революції споживача

  • Ртутні бренди. Як поводитися компаніям у 2021-му і наступних роках.
  • Мотивація мілленіалів і покоління Z.
  • Серіальне мислення замість кліпового.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу «Стартапи / Блокчейн»