Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Катерина Михалко

Ukrainian Show в Clubhouse

Засновниця ініціативи з розвитку інноваційного підприємництва в регіонах України, проєктна менеджерка державної реформи.

Стартапи

13:00-13:20

Діалог громадянсько-технологічно збуджених українців

У 2020 році через пандемію пропала можливість об’єднуватися з людьми з професійної сфери. Кількість якісних знайомств зменшилася, якість розмов погіршилась (адже живе спілкування зручніше і продуктивніше, ніж Zoom).

У січні 2021 року в Києві я і Влад Грезєв вирішили протестувати нову соціальну мережу Clubhouse, почавши там розмову, і познайомилися з Ніком Білогорським з Сан-Франциско. Проговоривши 5 годин, ми виявили, що обмеження пандемії можуть робити дискусії цікавішими і якіснішими. Оскільки люди не прив’язані до своєї географії та мають більше вільного часу для участі в дискусіях. Наші розмови стали регулярними, до них приєднувалися українці з більш ніж 30 міст, вони почали охоплювати всі континенти.

За три місяці роботи спільнота підприємців Ukrainian Show зросла до 15 000 українців без єдиного долара вкладень. Ми провели інтерв’ю з лідерами індустрії: Владислав Чечоткін, Олександр Косован, Кіра Рудик, Макс Литвин. До того ж в дискусію випадковим чином залучалися підприємці з Долини, наприклад: Камал Равікант і Макс Скібінський.

Цей досвід показав, що обмеження пандемії – це просто нові правила гри, які відкривають можливості вирощувати проєкти в прискореному темпі. В Ukrainian Show була змодельована паралельна українська реальність, де тисячі громадянсько відповідальних людей щодня обговорюють, як побудувати інноваційну країну. Ukrainian Show показало, що варто створювати діалог про національну стратегію між людьми, які зазвичай не розмовляють один з одним.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу «Стартапи / Блокчейн»