Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Ігор Шойфот

TMT Investments

Партнер TMT Investments. Засновник STARTUP Kotiki. Співзасновник Angelsdeck. Інвестор, член правління понад 100 стартапів із сумарною оцінкою в кілька мільярдів доларів США.

TMT Investments: 3 єдинороги, 14 прибуткових екзитів, значна віддача коштів. 25 років в американському хай-тек середовищі. Неодноразово включений до рейтингів топових інвесторів (National Association of Business Angels та ін.) Генеральний директор Epsylon Games, найбільшого ігрового сайту Microsoft WebTV у 1990-х (70+ ігор).

Співзасновник великого фотосайту Fotki (25 млн користувачів на початку 2000-х). Продав систему vInternship.com Манхеттенському інституту управління. Викладав в UC Berkeley, Нью-Йоркському університеті та UCSF протягом 11 років. Керував стартап-акселераторами та інкубаторами (Happy Farm та Startup Nation) в Україні та Азії. Написав розділ у книзі “Майстри корпоративного венчурного капіталу”.

Численні інтерв’ю та статті про венчурний капітал та розвиток стартапів у Forbes, NBC, Inc. Magazine, CIO Magazine, The Wall Street Journal, Entrepreneur Magazine, Wired, LA Times, Business Insider та ін.

MBA Бостонського університету, США, доктор філософії Російської академії наук, РФ, магістр Центральноєвропейського університету в Будапешті, Угорщина.

Стартапи

10:40-11:00

Кінець Кремнієвої долини?

Як помре Кремнієва долина (ніяк), і чим стане в пригоді глобалізація Долини саме вам?

  • Настала довгоочікувана «смерть» Кремнієвої долини – що з цим робити?
  • Долина зараз «скрізь» – як цим скористатися?
  • Розбудова глобальних стартапів у часи глобальних проблем.
  • Фандрейзинг всюдисвітно – як це зробити.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу «Стартапи / Блокчейн»