Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Анже Єреб та Олександр Катков

BBDO Ukraine

  • Анже Єреб, виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & CA

Почав професійну кар’єру 26 року тому у Словенії. Працював у локальних та міжнародних креативних агенціях у Словенії, Угорщині, Італії, Хорватії та Україні. Багаторазовий переможець та член журі міжнародних фестивалів креативу і реклами – Effie Ukraine (Україна), EPICA (ЄС), Golden Drum (Словенія), Golden Hammer (Латвія), White Square (Білорусь), ADC*E (Іспанія), AdBlackSea (Грузія), ADC*UA (Україна) тощо.

  • Олександр Катков, директор з комунікаційної стратегії BBDO Ukraine

Зайшовши до газетної редакції у 1997 році, ніколи не виходив з масової комунікації. З тих часів побував коректором, репортером, копірайтером, керівником маркетингу в ОТТ-стартапі та операційним директором пари рекламних агенцій.

Стверджує, що цей досвід надає йому можливість розуміти бізнес клієнта, поведінку людей та суть креативних розробок. Власне, бути комунікаційним стратегом.

BBDO Ukraine застосовує понад столітній досвід і експертизу найбільш креативної міжнародної мережі рекламних агенцій BBDO. Завдяки першокласним креативним ідеям світового рівня BBDO Ukraine допомагає брендам ставати частиною масової культури. Сучасні методики, тісна співпраця та п’ятизірковий рівень роботи з клієнтами допомагають компаніям нарощувати бізнес, примножувати прибуток і збільшувати капіталізацію їхніх брендів. BBDO Ukraine створює креативні рекламні кампанії світового рівня.

Реклама і просування

17:40-18:00

Нудні факти про захопливі історії: як бізнесам рости в українських хащах

Як міжнародне креативне агентство допомагає бізнесам рости в українських хащах.

Тонни даних та роки досліджень підтверджують (ви не повірите!) — креативна реклама працює краще за звичайну. Як з цим знанням живуть у світі та що з ним роблять в Україні.

Цифри і кейси від креативного директора і стратега міжнародного рекламного агентства №1 в Україні.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу «Стартапи / Блокчейн»