Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Андрій Андрющенко

RAZOM GROUP
Chief Buying and Investments Officer

Досвідчений управлінець з видатною історією роботи у сфері маркетингу та реклами. Кваліфікація в області маркетингу, цифрової стратегії, комплексного маркетингу, реклами та електронної комерції. Досвідчений фахівець з розвитку бізнесу.

2003-2018 роки обіймав посаду Генерального директора медіа, маркетинг і digital в агенції Initiative. Під керівництвом Андрія Андрющенка Initiative почала успішно застосовувати глобальний підхід culture branding в управлінні комунікаціями і працювати з українськими представництвами компаній Unilever, Mitsubishi Motors, Turkish Airlines, АХА та іншими. Очолював IPG Mediabrands Ukraine до 2020 року.

Успішно працював з брендами Audi, Austrian Airlines, Coca-Cola, Colgate, DANONE, Dirol-Cadbury, Fujitsu, Indesit З, Kyivstar, L’Oreal, Mercedes, OTP Bank, Peugeot, Quick Step, Red Bull, Samsung, SUN InBev, Tchibo, Unilever, Varta та ін.

Освіта: Kyiv National University, Ernst & Young Business Academy, Ericson College (Systemic Managerial Coaching).

Майбутнє

15:20-15:40

Hyper-Tinder Era

1. Tinder -маркетинг: економіка, побудована на першому враженні, коли споживач (або потенційний match) за кілька секунд приймає рішення продовжити спілкування з брендом або проігнорувати.

2. Яскравий віртуальний образ, який руйнується при зіткненні з реальністю: як фотошоп на фото, комунікація про бренд може суперечити реальному досвіду спілкування. Як уникнути цього.

3. Hyper-Tinder Era: як одним свайпом з’єднати Бренд, його Digital-аватар і реального споживача. Ми з’єднуємо споживачів з використанням, в першу чергу, digital-каналів, оскільки вони там живуть, знайомляться, фліртують, розважаються і тепер ще і дійсно купують все, починаючи з продуктів, і закінчуючи страховкою.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу «Стартапи / Блокчейн»